ZAMÓW INDYWIDUALNĄ DIETĘ

Dieta ketogeniczna online

OLA LA LCHF i Siła Wilka – Konsulting personalny: dieta, forma i zdrowie, a styl życia ŁĄCZĄ SIŁY BY POMÓC WAM SCHUDNĄĆ, ODZYSKAĆ ZDROWIE I RADOŚĆ ŻYCIA!Moi Drodzy, wielu z Was jest pod wrażeniem mojej 30-kilogramowej metamorfozy i codziennie otrzymuję pytania o rozpisanie diety. Bardzo chciałabym Wam pomóc, ale jak często powtarzam sama dieta nie jest kluczem do sukcesu i niezwykle ważne są też inne czynniki. Trafiają też do mnie osoby prowadzone przez trenerów i dietetyków, którzy udzielają wytycznych, ale z kolei nie przygotowują jadłospisów. Dlatego wspólnie z jednym z najlepszych keto speców Rafałem Wilkiem postanowiliśmy połączyć siły by zapewnić Wam kompleksową opiekę:
– indywidualne konsultacje z dietetykiem klinicznym
– wywiad
– analizę wyników badań
– wytyczne
– suplementację
– przygotowany przeze mnie jadłospis składający się z 20 wymiennych posiłków szytych na miarę w oparciu o Wasze wyniki badań, potrzeby, cele, makro czy preferencje smakowe (Uwaga! nie układam diet wegańskich i wegetariańskich)
– miesięczna opieka.
Z racji ogromnego zainteresowania nie jesteśmy w stanie odpowiadać codziennie na kilkadziesiąt pytań mailowych i w social mediach o warunki współpracy, dlatego przedstawiamy je tutaj.

WARUNKI WSPÓŁPRACY

Przedstawione warunki nie podlegają negocjacjom, gdyż wynikają z metodyki naszej pracy oraz czasu jaki poświęcamy indywidualnie każdemu podopiecznemu. W przypadku zainteresowania współpracą prosimy o przesłanie formularza kontaktowego, wybrania odpowiedniego pakietu oraz dostarczenia potwierdzenia wpłaty i wypełnionej ankiety.

WRÓŻBIARSTWO, CZYLI PLANY TRENINGOWE I DIETY „Z KOSMOSU” – TO NIE TEN ADRES

Rafał Wilk to dietetyk kliniczny/szkoleniowiec/trener personalny, dlatego nie poleca diet i jadłospisów bez upewnienia się o braku przeciwwskazań, tak jak nie układa planów treningowych bez analizy postawy sylwetki czy też mobilności osoby zainteresowanej. Chodzi o „poprawę jakości życia” w oparciu o diagnostykę oraz wywiad w formie rozmowy czy też przygotowanego dzienniczka żywieniowego. W tych kwestiach bardzo chętnie pomożemy, jednak na wstępie musimy wspomnieć o warunkach współpracy aby wszystko było jasne dla obu stron.

DIAGNOSTYKA – LISTA BADAŃ (Kliknij aby pobrać PDF)

Ankieta (Kliknij aby pobrać .doc)

KONSULTING – 300 zł
Projekt w pierwszej kolejności bierze pod uwagę interpretację badań diagnostycznych połączoną z wywiadem oraz dzienniczkiem żywienia, jak i objaśnieniem strategicznych kwestii i typowych błędów. Jest to niezbędne rozwiązanie ze względu na potrzebę upewnienia się o braku przeciwwskazań, potencjalnych problemów klinicznych, typowych niedoborów czy też sam dobór efektywnego źródła, jak i niezbędnego poziomu dostępnej energii względem celu. W przypadku osiągnięcia maksymalnego potencjału stanu ketozy, równie ważny jest styl życia i czynniki środowiskowe – to również niezbędna część konsultacji. Właśnie dlatego współpracę zaczynamy zawsze od konsultacji w formie rozmowy telefonicznej lub spotkania. W tym czasie analizujemy dzienniczek żywienia oraz notowane objawy względem wykonanych odgórnie wyników badań diagnostycznych, które mają zobrazować przekrojowy stan organizmu. Podczas konsultacji omawiamy i obieramy wspólnie wybrane, proponowane rozwiązania kwestii problematycznych. Dodatkowe podsumowanie w formie tekstowej wysyłam w ciągu ok 5 dni roboczych w formie dokumentu programu MS WORD. Koszt takowej konsultacji to 300zł i nie zawiera jadłospisu oraz wytycznych dotyczących żywienia. W razie potrzeby kłopotliwe markery analizujemy ponownie po okresie 3 miesięcy w formie konsultacji kontrolnej w kwocie 250zł.
INDYWIDUALNA DIETA – 200 zł 
W przypadku zainteresowania wytycznymi i dedykowanym wg wywiadu i wyników planem żywienia (uwzględniającym zapotrzebowanie, rozkład makroskładników, niedobory, nietolerancje i inne problemy zdrowotne) zostanie opracowany indywidualny jadłospis. Koszt tej usługi wynosi 200zł. Na dietę składa się 20 potraw skomponowanych przez Aleksandrę Odziemkowską – autorkę niniejszego bloga kulinarnego OLA LA LCHF. Posiłki można stosować w dowolnej rotacji, uwzględniając potrzebę różnorodności diety. Jako, że jadłospis powstaje na podstawie zebranych w trakcie konsultingu informacji o podopiecznym, nie ma możliwości wykupienia samej diety, ponieważ tak jak zostało wspomniane nie stosujemy gotowców i uniwersalnych jadłospisów dla wszystkich. Każdy człowiek jest inny, ma inne zapotrzebowanie, stan zdrowia, styl życia, aktywność fizyczną, o czym dowiadujemy się właśnie w trakcie wywiadu i z wyników badań, dlatego jest to niezbędny element przed przygotowaniem jadłospisu. Dlaczego warto wybrać w pakiecie także jadłospis? Właśnie dlatego, że jest on indywidualnie ułożony dla konkretnej osoby, co pozwala uzyskać założone efekty zdrowotne, wizualne oraz w samopoczuciu. Uwaga! Nie układam diet wegetariańskich oraz wegańskich!
OPCJA DLA ZAGUBIONYCH – PROWADZENIE – 500 zł 
Pełna opcja i najczęściej wybierana przez podopiecznych, ponieważ łączy w sobie konsulting, jadłospis oraz monitoring w cenie 500 zł miesięcznie. W międzyczasie – jeśli tylko jest taka potrzeba – dietetyk służ również na bieżąco pomocą drogą telefoniczną lub poprzez e-mail w formie tzw. „PROWADZENIA” . W tym wypadku z zaznaczeniem minimalnego okresu współpracy na czas 3 miesięcy. Kontakt jest regularny, jednak oczywiście w granicach zdrowego rozsądku (poza weekendami, świętami i porą nocną).
CZAS OCZEKIWANIA
Czas oczekiwania na konsultację uzależniony jest od aktualnego obłożenia naszego grafiku oraz tego czy podopieczny posiada wyniki badań i dokonał wpłaty (umawiając się na konsultację prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu) Stawiamy na jakość i indywidualne podejście do każdej osoby dlatego przyjmujemy tylko określoną liczbę podopiecznych pod swoje skrzydła i czasem trzeba poczekać na konsultację nieco dłużej.
DANE DO WPŁATY
Wpłaty proszę dokonać na poniższe dane:

Siła Wilka Rafał Wilk
ul. Zamenhofa 12/10
72-010 Police

Numer konta: 89 1140 2004 0000 3302 5168 6260
IBAN – PL89114020040000330251686260
SWIFT mBanku: BREXPLPWMBK

W tytule przelewu podać imię i nazwisko oraz wybrany pakiet.

Napisz do mnie:

    Wyniki badań:

    Mam więcej wyników