Warsztaty

warsztaty


Zapraszamy na świąteczne warsztaty kulinarne LCHF, podczas których nie tylko przygotujemy pyszne dania przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, ale także porozmawiamy o tym, jak podejść do tematu keto świąt.

Święta coraz bliżej. To wyjątkowy czas – czy nasza kuchnia powinna wtedy rządzić się innymi prawami? Jak połączyć dbanie o zdrowie ze świątecznym stołem? Czy wigilijne tradycje mogą iść w parze z keto zastawionym stołem?

Podczas warsztatów przygotujemy wigilijne i świąteczne potrawy w niskowęglowodanowym wydaniu. Szykuj się również na wspólne piernikowanie i zabierz ze sobą pojemnik na wynos 🙂

Będzie też na Ciebie czekać pyszna, kuloodporna kawa oraz kilka innych niespodzianek.

Wszystkie potrawy przygotujemy z najwyższej jakości składników, bez glutenu, cukru czy jakichkolwiek sztucznych dodatków. Dodatkowo, po warsztatach będziesz mógł je wszystkie powtórzyć we własnej kuchni, gdyż przepisy są proste, smaczne i zdrowe.

W przerwach pomiędzy gotowaniem, a delektowaniem się smakiem potraw porozmawiamy m.in. o tym:

– czy podczas świąt trzeba utrzymywać dietę niskowęglowodanową?

– jak przygotować się do świątecznych spotkań i wyjazdów?

– jak mogą wyglądać zdrowe święta?

– co zrobić, aby świąteczna rozpusta nie trwała przez kolejne tygodnie i jak szybko wrócić do formy?


Prowadzące:

Aleksandra Odziemkowska – autorka bloga Ola la LCHF https://olalalchf.pl/ – najbardziej popularnego kulinarnego bloga w Polsce dotyczącego diet niskowęglowodanowych. Laureatka II Radomskiego Plebiscytu Blogowego w kategorii Najlepszy Blog Kulinarny, menadżer, mama i żona, ale przede wszystkim zwolenniczka i propagatorka zdrowego stylu odżywiania i życia. Dzięki diecie ketogenicznej sama schudła 30 kg i odzyskała zdrowie. Pomimo osiągnięcia celu nie zrezygnowała z zamiłowania do swojej diety i teraz pomaga innym, dzieląc się z nimi swoją wiedzą i doświadczeniem. Aktualnie przygotowuje autorską książkę kucharską.


Joanna Salwa – trenerka zdrowia, dietetyk, szkoleniowiec, przedsiębiorca. Na co dzień pomaga pacjentom wrócić do zdrowia, odzyskać energię i upragnioną sylwetkę. Prowadzi warsztaty dla firm i przedsiębiorców z szeroko pojętego zdrowego stylu życia i efektywności biznesowej. Razem z mężem prowadzi firmę SALWASPORT, która zajmuje się organizacją pierwszych w Polsce mental campów – obozów sportowych z treningiem mentalny i zdrowymi nawykami dla dzieci, młodzieży i rodzin. Dietą ketogeniczną zainteresowała się kilka lat temu i zanim poleciła ją swoim pacjentom, przetestowała na sobie. I tak już zostało – stan ketozy daje jej wolność od konieczności jedzenia co parę godzin, energię i czysty umysł. Prowadzi także bloga https://joannasalwa.pl/ oraz kanał YouTube http://bit.ly/Joanna-Salwa-YouTube z cotygodniowymi filmami o ketozie – KETO WTOREK.


Dla kogo są te warsztaty?

– dla osób odżywiających się na codzień według zasad LCHF

– dla osób, które nigdy nie próbowały LCHF, ale lubią smacznie i zdrowo zjeść

– dla osób, którym zależy na zdrowiu swoim i swojej rodziny

– dla par, koleżanek, kolegów, którzy chcą wspólnie spędzić czas próbując nowych rzeczy i świetnie się bawiąc

– dla rodziców, którzy chcą wspólnie gotować z dziećmi (jedno dziecko w wieku 6-13 lat może przyjść z jednym rodzicem)

– dla osób, które chcą spotkać innych o podobnych zainteresowaniach

– dla tych, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej o ketozie i mieć pewność, że nie popełniają błędów kierując się jej zasadami

– dla Ciebie, jeśli czujesz, że to może być świetna świąteczna przygoda

Zapisz się na Warsztaty