Zamów

Jedz I Żyj Keto. Przepisy i Vademecum Zdrowego Życia!

Zamów

Co znajdziesz w książce "JEDZ I ŻYJ KETO"?

W książce "JEDZ I ŻYJ KETO" odkryjesz holistyczne podejście do zdrowia i odżywiania, pozyskane z ponad 10-letniego doświadczenia autorki, która pomogła tysiącom osób odzyskać zdrowie i komfort życia. Znajdziesz tu kompleksowe porady, jak skutecznie zmieniać swoje codzienne nawyki żywieniowe i życiowe, aby poprawić swoje samopoczucie i utrzymać prawidłową wagę ciałą.

Opinie

Dieta ketogeniczna wprowadza organizm w korzystny stan metaboliczny, wykorzystywany w praktyce klinicznej w leczeniu epilepsji, cukrzycy typu 2, otyłości, IBS, GERD, chorób otępiennych i psychicznych oraz wielu innych. Zawarte w książce przepisy nie tylko spełniają kryteria tej diety, ale również uczynią gotowanie przyjemną, smaczną i prostą drogą do zdrowia. O ile sama dieta ketogeniczna nie jest dla każdego, to z pewnością ta książka jest!

Wieloletnia współpraca z Olą udowodniła mi, że można połączyć restrykcyjne zalecenia doboru produktów oparte na wynikach badań diagnostycznych - z pysznymi przepisami, dbałością o zdrowie i rozsądkiem. Ola jest też przykładem do naśladowania w kwestiach stylu życia, niekiedy znacznie ważniejszych niż przestrzeganie

Jako dietetyk poza smakiem cenię sobie dobroczynny wpływ na zdrowie i korzyści wynikające z diety, dlatego przepisy Oli od wielu lat stanowią dla mnie ogromną inspirację. Ola dba o każdy szczegół - smakowitość, praktyczność, różnorodność składników i aspekt zdrowotny. Dzięki jej przepisom można zapomnieć o walce z głodem, apetytem na słodycze i osiągać wspaniałe rezultaty zdrowotne.

Kolejna książka Oli stanowi doskonałe kompendium wiedzy dla wszystkich, którzy wybrali dietę ketogeniczną by poprawić swoje zdrowie i samopoczucie. Znajduje się w niej mnóstwo fantastycznych przepisów oraz kompleksowe podejście do zdrowego stylu życia. Ola wskazuje także na znaczenie czynników środowiskowych, takich jak m.in. sen, światło, aktywność fizyczna. Jest to książka dla każdego, kto chce wprowadzić pozytywne i trwałe zmiany w swoim życiu!

Ola ma wieloletnie doświadczenie z dietą ketogeniczną, zarówno w teorii, jak i w praktyce, a w świetle dowodów naukowych swoją wiedzę cały czas uaktualnia, co sprawia, że jej treści są wartościowe, a przepisy kreatywne i jednocześnie wspierające zdrowie. Jeśli szukasz smacznych a zarazem zdrowych przepisów KETO, to lepiej trafić nie możesz!

Od ponad sześciu lat prowadzę podopiecznych głównie w modelu żywienia niskowęglowodanowego. Źle skomponowana dieta ketogeniczna wcale nie jest zdrowa, a wiele popularnych przepisów to po prostu pozbawione węglowodanów, tłuste i niezbilansowane fast foody. Dlatego cenię pracę Oli, jej rzetelność w przygotowywaniu każdego przepisu oraz wiedzę dietetyczną. Dodatkowo jest ona żywym przykładem tego, że KETO może być zdrowym stylem życia na co dzień.

O AUTORCE

Aleksandra Odziemkowska – znana jako Ola la LCHF - prowadząca jeden z najbardziej popularnych w sieci blogów poświęconych dietom niskowęglowodanowym oraz zdrowiu.

Autorka kompleksowych poradników „DIETA KETOGENICZNA. Ponad 260 przepisów” oraz „JEDZ I ŻYJ KETO. 270 przepisów, praktyczne porady.” Dzięki KETO schudła 30 kg, odzyskała zdrowie i od ponad 10 lat utrzymuje osiągnięte efekty.

Od 2015 r. prowadzi blog www.olalalchf.pl - jeden z pierwszych i najbardziej popularnych blogów w Polsce poświęconych diecie niskowęglowodanowej, biohackingowi i zdrowiu. Swoją pasją zaraża innych, prowadząc także profile OLALaLCHF na Facebooku i Instagramie.

Szczęśliwa mama i żona, zawodowo menadżerka przepełniona pasją do zdrowego stylu odżywiania i życia, która każdego dnia dzieli się swoją wiedzą, doświadczeniem i inspiracjami.

Wybierz interesujący Cię produkt

69 zł

Książka "DIETA KETOGENICZNA"

260 Keto-przepisów

Praktyczne porady o zdrowiu i diecie KETO

139 zł

129,80 zł

W zestawie
taniej o 10 zł

Książki "JEDZ I ŻYJ KETO." i "DIETA KETOGENICZNA"

Łącznie ponad 530 przepisów

Praktyczne porady o zdrowiu i diecie KETO

Uwaga: Zamawiając Książkę (bądź zestaw) masz możliwość otrzymania dedykacji od autorki, wystarczy że wyrazisz taką chęć w uwagach do zamówienia.