ZAMÓW INDYWIDUALNĄ DIETĘ

Dieta ketogeniczna online
OLA LA LCHF i Siła Wilka – Konsulting personalny: dieta, forma i zdrowie, a styl życia ŁĄCZĄ SIŁY BY POMÓC WAM SCHUDNĄĆ, ODZYSKAĆ ZDROWIE I RADOŚĆ ŻYCIA!
Moi Drodzy, wielu z Was jest pod wrażeniem mojej 30-kilogramowej metamorfozy i codziennie otrzymuję pytania o rozpisanie diety. Bardzo chciałabym Wam pomóc, ale jak często powtarzam sama dieta nie jest kluczem do sukcesu i niezwykle ważne są też inne czynniki. Trafiają też do mnie osoby prowadzone przez trenerów i dietetyków, którzy udzielają wytycznych ale z kolei nie przygotowują jadłospisów. Dlatego wspólnie z jednym z najlepszych keto speców Rafałem Wilkiem, którego zawsze każdemu polecam postanowiliśmy połączyć siły by zapewnić Wam kompleksową opiekę:
– indywidualne konsultacje z dietetykiem klinicznym
– wywiad
– analizę wyników badań
– wytyczne
– suplementację
– przygotowany przeze mnie jadłospis składający się z 20 wymiennych posiłków szytych na miarę w oparciu o Wasze wyniki badań, potrzeby, cele, makro czy preferencje smakowe
– miesięczna opieka.
Czas oczekiwania na konsultację bywa czasem nieco wydłużony z racji dużego zainteresowania. O terminie decyduje kolejność zgłoszeń, wpłat oraz komplet posiadanych badań.
W CELU PODJĘCIA WSPÓŁPRACY PROSZĘ O KONTAKT ZA POMOCĄ PONIŻSZEGO FORMULARZA